Menu

Trendy

Zpátky do školy

Zpátky do školy

Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, děti a studenti usednou zpátky do lavic a nám dospělým končí dovolená. I když září bývá ještě krásné, ale rána a večery jsou už chladnější. A tak zavinovací, či košilové šaty z pevnějšího materiálu jsou jedním z lepších kousků pro toto období. Můžete si je obléct jak v teplejších dnech, protože jsou vzdušné, pohodlné, ženské a velmi elegantní, ale v dnech chladnějších.
 

tatuum_35

tatuum_26

U šatů tohoto střihu hra s postavou a zvýrazňování ženských křivek funguje v podstatě vždycky. Pokud doma máte rovné košilové šaty nebo jste si půjčila větší košili od přítele, rozhodně se nebojte ji přepásat a pohrát si tak s linií svého těla. Celkový outfit můžete ladit elegantně s podpatky nebo balerínami, nebo naopak více sportovně s oxfordkami či teniskami.

tatuum_28

Závěrem chci dodat, že letní kousky ještě nemusíte uklízet, stačí je jen doplnit o vhodné svetříky, saka, bundičky či cardigany a můžete vyrazit do školy nebo do práce elegantně a stylově.

tatuum_23

tatuum

Celý outfit kromě bot pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v přízemí v prodejně TATUUM.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána