Menu

Trendy

Zazářit můžete i na sklonku léta

Zazářit můžete i na sklonku léta

Pomalinku se nám blíží podzim, ale nejdříve babí léto a v tomto období jsou midi sukně, tedy sukně polodlouhé délky po či pod kolena, ideálním kouskem oděvu, který nás v chladnějších dnech udrží v teple. Sukně v této délce jsou samy o sobě jedním z nejvýznamnějších typů sukní vůbec. Pokud zvolíte správný materiál, délku i barevný odstín, můžete vytvořit dokonalý outfit. Krásně ji zkombinujete do sportovního stylu, vyladíte mladistvý street style a samozřejmě se perfektně hodí do kanceláře i na společenské události.

DSC_0516

DSC_0581

Když se podíváte na tento ouftit, jednoznačně vaši pozornost upoutá sukně svoji nádhernou barvou, která mi připomíná čerstvě pokosenou trávu. Cítila jsem se v ní naprosto nádherně. Zelená barva perfektně nabíjí člověka veselou energií, dodává sílu a to se na podzimní období perfektně hodí. Líbí se mi její jednoduchý plisovaný střih, který zdůrazňuje eleganci a ženskost a díky nadčasovosti se klidně bude nosit i za deset let.

DSC_0580

DSC_0566

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána