Menu

Trendy

Vánoční večírky jsou tu!

Vánoční večírky jsou tu!

Vánoce se blíží a kromě všeho toho nakupování a předvánočního shonu nás také čeká absolvování různých vánočních večírků, srazů a akcí. Co si na takový vánoční večírek obléct? Volba outfitu záleží do velké míry na tom, jaký máte předepsaný styl oblékání pro běžné pracovní dny, jaká je vaše pozice ve firmě a kde se akce koná. To jsou tři zásadní věci, od kterých se odrazíte, pokud nemáte na vánoční večírek outfit předepsaný nebo pokud není večírek tematický. Pokud je vaším cílem ladit outfit do sváteční atmosféry, v dnešním článku naleznete inspiraci.
 

at_fin_6_of_10

at_fin_7_of_10

at_fin_8_of_10

Materiály, které zaručeně fungují a evokují svátky, jsou hlavně flitry, hedvábí a také kůže. Co se týče barev, ideální je zvolit outfity metalické, zlaté, stříbrné nebo také tradiční barvy, jako jsou černá a bílá. Samozřejmostí je vánoční červená či zelená, a letošní barva roku růžová.
Většinou se však na firemních večírcích očekává oblečení v koktejlovém stylu, ve kterém budete šik. Vždy je lepší patřit mezi ty elegantněji oblečené hosty, než se celý večer krčit u stolu a stydět se za svůj pletený svetr.
 

at_v_B_117

at_v_B_121

at_v_B_120

Pokud se chystáte z kanceláře přímo na večírek a nemáte se kde převléct, pak vsaďte na osvědčenou klasiku v podobě černých kalhot a zdobené halenky. Do velké pracovní kabelky si sbalte malé psaníčko a výrazné náušnice, nebo třeba náhrdelník. Díky těmto doplňkům svoje oblečení snadno transformujete do večerního outfitu. Pokud máte na pozvánce uvedený dress code Black tie, tak je to maximálně slavnostní příležitost s přísnými pravidly oblékání. Dámy mají předepsané dlouhé večerní šaty, které by měly mít tmavý odstín. Hodí se černé, ale i tmavě modré, fialové nebo zelené. Doplníte je samozřejmě lodičkami na podpatku a psaníčkem.

at_v_B_77

at_v_B_79

at_v_B_96

Ke štědrovečerní tabuli nebo silvestrovskému posezení se volnočasové oblečení nehodí. Nicméně dost času o Vánocích strávíme doma, a k tomu jednoznačně patří ta správná domácí pohoda v příjemném oblečení. Skvělý a zároveň ženský kousek jsou právě šaty. Většinou jsou z vlny nebo velmi teplého materiálu – takový huňatý kousek zahřeje i v zimních dnech. K tomu nazujete teplé domácí bačkůrky a můžete vychutnávat vánoční atmosféru. Buďte upravená i doma, ať vás žádná nečekaná sváteční návštěva nepříjemně nepřekvapí! Užijte si vánoční večírky a svátky, jak je máte nejradši.

at_v_B_106

at_v_B_110

Veškeré oblečení a doplňky pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice,  v prodejně STEILMANN,  ORSAY,  H&M,  CCC.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána