Menu

Trendy

V růžových teplákách nejen do fitka

V růžových teplákách nejen do fitka

Když se řekne tepláky, možná většinu z vás napadnou vytahané a špinavé tepláky, které nosíte na doma, když víte, že nikdo nepřijde na návštěvu. Jenomže, už nějakou dobu existují dámské tepláky, které jsou pohodlné, ale i slušivé. Můžete v nich vyrazit jak na pohodové odpoledne do parku, na procházky po městě s kávou v ruce, ale také i na cestu do fitness centra. Vyrábí se ve všech barvách i střižích a rozhodně se je nemusíte stydět vzít mezi lidi. V teplácích se můžete cítit nejen pohodlně, ale také přitažlivě.

at_a_82

at_a_83

V dnešním článku se můžete inspirovat volnočasovým outfitem, například cestou do posilovny. Veselá barva tepláků se do dnešní doby skvělé hodí a v kombinaci s klasickou černou, je sázka na jistotu. I když jsem nadšencem tepláků a nosím je často ve volném čase, nesnažím se je zakombinovat do pracovního šatníku. Mějte na paměti i vy, že tepláky, jakkoliv luxusní se nenosí na pracovní jednání nebo nedej bože na romantickou večeři. Nevypadá to profesionálně a seriózně. Pokud je ale chcete nosit běžně, alespoň je kombinujte nejlepší možnou cestou.

at_a_76

Vzhledem k tomu, že se jedná o sportovní outfit do posilovny, nejlepší je dát dohromady s dalšími sportovními nebo ležérními kousky oděvu. V mém případě s mikinou, ale také můžete s bomber bundou, parkou, volnočasovou košili, džínovou bundou. Sportovní kožená bunda bude vypadat taky super. A na nohy jednoznačně tenisky, conversky ale klidně i Dr. Martens. Pohodlí u tohoto outfitu je samozřejmě na prvním místě a už také víte jak upoutat pozornost i ve sportovním. Díky zářivým teplákům budete vypadat úžasně svěže. Odtud je jen krůček k tomu, abyste se svěží cítili!

at_a_75

at_a_87

Oblečení, boty pořídíte v obch. centru Atrium Palác Pardubice,  v prodejně  A3 SPORT (1. patro)

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu bezplatně díky programu PALÁC Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána