Menu

Trendy

Stálice dámského šatníku

Stálice dámského šatníku

V létě je džínovina vítaná. Nosí se roztrhané džíny, džínové šortky, sukně, ale také nikdy nestárnoucí klasické džíny. K denimu je bílá košile jak stvořená,  dohromady perfektně ladí a vytváří několik stylových kombinaci. Stačí někdy doplnit jednoduchým páskem, barevnou rtěnkou a výraznějšími botami a kamkoliv přijdete, sklidíte obdiv.

lindex_18

Košile je velice univerzální a nikdy nezklame. Má rukávy, knoflíky, dá se rozepínat a to přináší vytvoření různých variant, jak ji nosit. Pamatujete, jak jste si ji vázala jako náctiletá vepředu na uzel? Uvažte znovu. Nemáte-li už teď tak dokonalé bříško a ukazovat pupík se vám nechce, uvažte uzel níže, rovně na úrovni boků. Jinou přední variantu vytvoříte šikmým zastrkáním. Košili nezapínejte a jen ji křížem zastrkejte. Zeštíhlí a vytvoří véčkový výstřih. Dá se nosit různými způsoby.

lindex_11

lindex_13

Vždycky když nevíte, co na sebe, sázka na jistotu je základ dámského šatníku - džíny, bílá košile, kterou doplníte o černou vestu a rázem máte na sobě jednoduchý a šik outfit.
 

lindex_12

lindex_16

Celý outfit (kromě bot) pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v prvním patře v prodejně LINDEX.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána