Menu

Trendy

Pohodlí & kvalita

Pohodlí & kvalita

MEATFLY je jedna z největších českých značek oblečení pro aktivní styl života, která je dobře známá i za našimi hranicemi. Z původního zaměření na skateboarding/snowboarding se její sortiment rozrostl o další více či méně adrenalinové činnosti, pevné skate kořeny však zůstaly. Značka spolupracuje s nejlepšími výrobci a dlouhodobě prověřenými dodavateli, kteří pro ni vytvářejí speciální materiály na míru. S těmi pak tým šikovných designérů dělá divy. Vytváří vlastní styl, střih a design.
 

Meatfly_2

Meatfly_13

Meatfly_1

V prodejně naleznete třeba nejpohodlnější legíny hned v několika barevných variantách. Také podzimní kolekce bund, které jsou vybaveny membránou Kryptonite 3.000 pro zajištění dostatečného komfortu v nepříznivém počasí. 

Meatfly_4

117038_21

Meatfly_5

Všechno oblečení dělají tak, aby bylo pohodlné a zároveň maximálně kvalitní. V jejich tričku a bundě, nebo s jejich batohem na zádech, můžete courat po městě i vyrazit na hory.

Meatfly_6

Meatfly_20

Meatfly_8

Česká značka MEATFLY, která je proslulá svými naprosto neodolatelnými designy, si pro Vás připravila do letošního chmurného počasí celou škálu barev. Přesvědčte se i Vy! Bundy Meatfly, mikiny Meatfly či batohy Meatfly mohou oživit i Váš den. Prodejnu naleznete v prvním patře obchodního centra Atrium Palác Pardubice.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána