Menu

Trendy

Originální podzimní styl

Originální podzimní styl

Zelená móda dodá podzimu šmrnc
Chcete-li svůj podzimní šatník obohatit a osvěžit nějakou barvou, určitě sáhněte po zelené. Ne khaki, ale zelené. Takový odstín, který nepřehlédnete. Tento svěží odstín letos našel využití všude, v oděvech na večírek i do kanceláře nebo na sport. Zavinovací střih šatů v dnešním looku je vhodný pro každou postavu i pro každou příležitost. Ideální boty k šatům na podzim jsou kožené kozačky na vysokém podpatku. K zavinovacím šatům se hodí jak kotníkové, tak i vysoké kozačky pod či nad kolena. Kabelky jsou považovány za jeden z nejfunkčnějších doplňků v dámském šatníku. Dáma s černými doplňky v kombinaci se zelenou bude vypadat sebevědomě a fenomenálně.

a_a_19

a_a_23

a_a_24

a_a_3

a_a_7

Jen růžová to může být
S tímto intenzivním růžovým odstínem se letos nešetří. Hot pink je sebevědomá barva, která září na dálku. Poměrně vzácné je ovšem to, že je spojována s podzimem. Šly byste do celorůžového looku? Pokud ne, vystačíte si jen s jedním kouskem oděvu. Zkombinujte výrazný strukturovaný svetr s klasikou – modré džíny a kožené tenisky a můžete vyrazit do školy, do práce i večer do kina. Je to vzhled, který se trochu vrací do 70. let, ale má nádech modernosti a svěžesti. Růžovou můžete zvolit i jako součást barevného vzoru. Super volbou bude třeba károvaný volnočasový kabát. Ležérní outfit v tomto podání se hodí pro mladé slečny, ale sluší i ženám po padesátce.

at_z_18_of_95

at_z_11_of_95

at_z_28_of_95

at_z_21_of_95

at_z_25_of_95

Kůže jako základ podzimního šatníku
Kůže patří k trendům, které se k nám v podzimní a zimní sezóně vždy vrací jako bumerang. Jestli je vpustíte do šatníku nebo zůstanete v roli pozorovatelky, je samozřejmě jen na vás. Nezapomínejte, že móda nic nediktuje, jen nabízí nové stylové příležitosti. Kožené široké kalhoty vypadají ideálně k pleteninám a zbytek outfitu je vhodné doladit minimalisticky. Třeba bílou halenkou, basic tričkem. Jednoduchost bude slušet i botám. V suchých dnech klidně obujte barevně neutrální tenisky, ale až přituhne a bude sněžit nebo pršet, vhodnou obuví jsou určitě kotníkové kozačky. Tento komplet je ideální na schůzku s kamarády, ale také pro návrat do kanceláře po podzimní dovolené.

at_podzim_b_28

at_podzim_b_48

at_podzim_b_36

at_podzim_b_31

Veškeré oblečení a doplňky pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v prodejně H&M, TALLY WEIJL, ECCO, CCC.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána