Menu

Trendy

Kimono do každého šatníku!

Kimono do každého šatníku!

Kimona jsou naprostým trendem tohoto léta. Můžete je vidět snad všude, ve všech délkách, barvách, vzorech i stylech. Nápaditý kousek si mohou dovolit ženy hubené, kypřejších tvarů, malé i vysoké. Módní kimono se totiž nabízí v nespočtu možných designů. Stačí si jen umět správně vybrat a můžete je nosit na několik způsobů.

IMG_0800

IMG_0825

Skvěle působí v kombinaci s džínsy, stejně jako volnými palazzo kalhotami, obepnutými šaty, krátkými sukněmi, šortkami, ke kimonu si můžete obléci opravdu vše. Teď v létě se skvěle hodí i na pláž přes plavky. Dlouhé kimono můžete nosit samostatně jako zavinovací šaty zavázané v pase ať už páskem ze stejné látky jako je kimono nebo tenkým koženým páskem pro elegantní chic styl a kratší varianta nahradí top. V kimonu lze vyrazit do práce, na romantické rande, ale parádu v nich uděláte i na večírku.

IMG_0844

Náramek s prvky ze žlutého zlata pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v prodejně APART.

IMG_0834

Pokud přemýšlíte, jakou obuv k nim zvolit, tak skvěle k nim vypadají sandálky na podpatku i ploché trendy nazouváky. Celkový letní outfit doplňte oblíbenou slaměnou kabelkou, která je velice praktická, a kloboukem. Pokud trváte na výrazném doplňku, sáhněte třeba po náušnicích či náramcích. Kimono je skvělým kouskem, jak oživit i jednoduchý outfit.

IMG_0845

Nazouváky pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v prodejně H&M.

IMG_0837

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu bezplatně díky programu PALÁC Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána