Menu

Trendy

Inspirace ze světa dětské módy

Inspirace ze světa dětské módy

Momentálně je dětská móda samostatnou a vážnou součástí módního průmyslu. I zde se klade důraz na trendy a designové kousky. Každý model oděvu pro děti je jedinečný, a tak může každé dítě ukázat svoji individualitu a dětskou spontánnost. Při koupi dětského oblečení dbejte především na dvě základní vlastnosti – pohodlnost a praktičnost. 
 
at_c_48
 
at_c_85
 
Obchodní řetězce nabízejí různé styly dětského oblečení, kde si vybere doopravdy každý. 
Maminky, které mají doma malé princezny, mohou vybírat i z nepřeberného množství doplňků, jako jsou například čelenky, spony do vlasů, šperky nebo různé druhy obuvi. Holčičkami oblíbená růžová vynikne skvěle i na nepromokavém materiálu nebo na sportovním oděvu. Rozzáří i sebedeštivější den.
 
at_c_134
 
at_c_66
 
at_c_23 
 
Aktuálním trendům vévodí jednobarevné kousky a neutrální zemité odstíny. Tyhle tóny budou slušet všem bez rozdílu věku či pohlaví. Vsadit můžete třeba na baby blue nebo zelenkavou.
 
at_c_74
 
at_c_56
 
at_c_57
 
Pamatujte také na to, že dětí neřeší, jestli se to hodí nebo ne, jestli to není moc barevné, přeplácané, nebo jestli to zvířátko na šatech není náhodou nevhodně umístěné. Děti jsou stejně bezprostřední jako tahle pestrá letní móda a myslím, že k nim patří.
 
at_c_106
 
ecco_jolleo_12
 

Vybrané dětské oblečení a doplňky pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice,
v prodejnách ECCO, KILPI, ALPINE PRO INTERSPORT.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána