Menu

Trendy

Do módy se vrací color-blocking

Do módy se vrací color-blocking

Téměř každý módní trend se vrací a opakuje a ani color-blocking není výjimkou. Co to je? Jde vlastně o využívání a kombinování velkých barevných ploch (bloků). Žádná z kombinovaných barev není dominantní, ale všechny jsou velice intenzivní až pestrobarevné. Báječné u tohoto trendu je, že neexistují skoro žádná pravidla.
Když jste začátečníkem, vybírejte pouze dva barvy. Základní barvu vybírejte hlavně dle intuice nebo oblíbenosti. Většinou je to královsky modrá, sytě zelená, fialová, růžová, oranžová a červená.

at_a_35

at_a_38

Pokud tápete v tom, jaké barvy vám sluší a jaké odstíny tedy zvolit, můžete si udělat si rychlý test. Podívejte se na spodní část svého zápěstí a když jsou vaše žíly do modra, měly byste zvolit studené odstíny barev. Pokud jsou žily zeleno-žluté, měly byste nosit teplé barvy. Do color blockingu nepatří vzory (květy, proužky, puntíky apod.). Volte maximálně jednoduché geometrické tvary nebo decentní nášivku. Zůstaňte pouze čistě u barev, které by měly být co nejvýraznější.

at_a_36

at_a_34

Pokud se podíváte na můj zvolený outfit, nechala jsem se inspirovat lodičkami s rafinovaným barevným provedením. Největší plochou celého outfitu je jednoznačně neodolatelná zelená na šatech. Druhou výraznou barvou je královsky modrá na kabelce, která se perfektně hodí pro každodenní nošení - objemná a praktická jak do práce, tak i na nákupy. A celkovému looku svědčí nepostradatelná jarní džínová bunda. Zkoušejte a vymýšlejte vlastní barevné outfity i vy. Lepší příležitost než právě letos k tomu mít nebudete.

at_a_30

Celkový outfit (kromě bot) pořídíte v obchodním centru Atrium Palác Pardubice, v přízemí v prodejně TATUUM.

Pokud si nevíte rady se svým šatníkem, neumíte se v nákupech orientovat a rozhodovat, potřebujete v tomto nasměrovat, tak nakupování s módní stylistkou je tím správným řešením. Darujte si zážitek a spojte příjemné s užitečným. Módní stylistka vám ušetří čas i peníze a pomůže vám se cítit a vypadat skvěle! Využijte tuto službu BEZPLATNĚ díky programu Atrium Palác Pardubice! Nechte si ode mně poradit a stravme spolu hodinu společného nakupování. Registrujte si volné termíny zde.

Těším se na vás ♥

Vaše stylistka Adriána