Menu

Domov

Uklízejte s nohama nahoře: Jak vybrat robotický vysavač?

Uklízejte s nohama nahoře: Jak vybrat robotický vysavač?

Už žádné úmorné vysávání, vytírání ani nekonečné leštění podlah. Také se občas zasníte, jaké by to bylo? Možná nastal správný čas se zamyslet, jestli část úklidu nepřenechat někomu jinému. A nemusíte hned shánět paní uklízečku. Dnešní blog totiž věnujeme robotickým vysavačům.

 

Robotické vysavače jsou v poslední době velkým trendem. Aby ne! Díky rychlému technologickému pokroku se vypracovaly v šikovné pomocníky a dnes už v moderní domácnosti nesmějí chybět. Zvládají nejen vysávat, ale i vytírat. Spolehlivě si poradí s dlažbou, plovoucí podlahou nebo linem. Dražší modely hravě vysají i koberec. A některé můžete ovládat na dálku přes mobilní aplikaci.

 

 

Na starý vysavač rychle zapomenete

 

Přijede k vám večer návštěva, vy jste v zaměstnání a po příchodu domů už nestihnete uklidit? Jedním kliknutím v aplikaci probudíte váš vysavač, který se ihned pustí do práce. Vy se vrátíte do krásně uklizeného bytu a ušetřený čas můžete věnovat třeba přípravě občerstvení.

 

Zní to lákavě, ale pozor. Musíme vás varovat, že si na pohodu velmi rychle zvyknete a klasický vysavač možná půjde z domu! Připraveni? Podívejme se společně na pár tipů.

 

Při výběru si dobře promyslete, jaká jsou vaše očekávání. Základní vysavače pořídíte už za cenu okolo tří tisíc, vrcholné modely stojí i více než deset tisíc korun. Doporučujeme vám navštívit specializovanou prodejnu a poradit se, který model je pro vás nejvhodnější. A nemusíte daleko. Zaručenou radu od odborníků získáte u nás v PALÁCI. Zastavte se třeba v DATARTU nebo ve Značkové prodejně ETA.

 

My už jsme tam byli a tady jsou naše TIPY.

 Roboticke_vysavace

ETA Raggio

ETA Raggio je nejvyspělejším modelem od ETY. Disponuje laserovým senzorem, kterým skenuje celou místnost a vždy přesně ví, jakou plochu má vysát a kam se vydat. V pohybu mu pomáhá ANTI-COLLISION SYSTEM pro bezdotykové rozpoznání překážek. Díky němu se velmi opatrně a obratně vyhýbá překážkám, aniž by do nich narazil. Nezaskočí ho ani schody, a to díky SMART TECHNOLOGY – obavy o jeho pád tak můžete pustit z hlavy. Bez potíží zvládá přechodové lišty až do výšky 1,5 cm.

 vysavac_1

Přijďte se přesvědčit do Značkové prodejny ETA v PALÁCI.

iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším vysavačům ve střední cenové kategorii. Není divu – pyšní se třístupňovým čisticím systémem AeroForce a novým motorem 2. generace. Boční kartáček se postará o dokonalé ošetření rohů a špatně přístupných míst. Sací motor se špičkovým filtrem zachytí i ten nejjemnější prach.

Podobně jako model od ETY, i Roomba zvládá díky senzorům monitorovat prostor a vyhne se pádu ze schodů. Funkce virtuální zeď vám umožní v bytě vyhradit prostor, kam vysavač nikdy nevstoupí.

vysavac_d

Model si můžete osahat v prodejně DATART v PALÁCI.

 

 infobox_vysavace_1200x1200