Menu

Domov

Trendy dámské i pánské střihy pro rok 2022

Trendy dámské i pánské střihy pro rok 2022

Začátek nového roku je plný předsevzetí a změn. Někteří z nás volí zdravější životní styl, pro jiné to může být například vylepšení svého vzhledu novým účesem. Jaké vlasové střihy jsou pro rok 2022 v módě? Ať už jste dáma nebo muž, připravili jsme si pro vás pár návrhů, jak oživit svůj vzhled podle nejnovějších trendů. Nejprve se podíváme na inspirativní dámské střihy.

Ofina je zpět
Ať je délka vašich vlasů jakákoliv, s ofinou neuděláte krok vedle. Můžete zvolit rovně střiženou, nebo přidat netradiční texturu a tvar.

Po klidných vlnách až do dalšího roku
Éra šílených vln plných objemu je u konce. Do módy se opět vracejí klidné ladné vlnky a tzv. mokré vlny bez objemu.

vlnite_vlasy

Malým krokem k velké změně
Pokud jsou pro vás nové střihy moc odvážným krokem, můžete svůj vzhled podtrhnout například francouzským nedbalým copem. Jak na to? Pro efekt nedbalosti si po upletení copu vlasy natupírujte hřebenem a vytáhněte z něj pár pramenů vlasů. Nově jsou vítané také sponky, spony a pinetky.

cop

Nejste si jistá, který z účesů by slušel právě vám? Navštivte naše kadeřnictví Cut & Color. Poradí vám s volbou střihu přesně pro vás. Pro ty z vás, které si rády dopřejí manikúru a péči o nehty, můžeme doporučit salón EuroNails. A teď konečně něco pro pány!

Na venek rebelem
Vyčesané vlasy nahoru, krátké po bocích. Tento účes je určený pro všechny muže, kteří chtějí působit rebelsky a sebevědomě.

Praktický a přitom sexy
Elvisova patka znovu letí. Tento střih pro delší vlasy se mimo jiné vyznačuje také přesnými hranami, které účesu přidávají osobitý vzhled.

patka

Klasika s elegancí
Ačkoliv je tento lesklý a hladký střih inspirován 30. léty, patří také do skupiny trendy účesů pro letošní rok. Tento účes je vhodný pro kratší rovné vlasy.

30_leta

Inspirovali jsme vás ke změně? Zastavte se v COCO Barber Shopu, kde vám kromě střihu upraví i vousy, zatímco vy budete poklidně odpočívat. Rezervovat svůj termín si můžete pohodlně online. Těšíme se na vaši návštěvu!