Menu

Domov

Mrkněte se s námi na zoubek mikro keramickému nádobí

Mrkněte se s námi na zoubek mikro keramickému nádobí

NEPŘILNAVÝ KERAMICKÝ POVRCH

je hitem posledního desetiletí, nicméně aby bylo jasno ohledně použitého materiálu: nejedná se o keramiku jako takovou, ale o kovové nádoby (kvalitní anodizovaný hliník), které jsou opatřené mikro keramickým nástřikem. Keramika je výborná na pečení a delší dušení, jelikož vydrží pravdu vysoké teploty.

Keramické nádobí je vhodné pro všechny typy varných desek, výjimku u některých značek mají indukční desky, kde je potřeba použít protektor.

VÝHODY MIKROKERAMICKÉHO NÁDOBÍ

Nepřilnavý povrch odolný vůči teplotám až 450 °C.

Pokrmy se nepřipalují.

Výborná tepelná vodivost.

Odolnost proti poškrábání.

Snadná údržba, snadno se čistí.

Šetrnost k životnímu prostředí.

NEVÝHODY MIKROKERAMICKÉHO NÁDOBÍ

  • Nelze vařit zcela bez tuku, povrch potřebuje alespoň trochu vymazat.

PÁNEV GRANDE

Odlévaná masivní pánev s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Pfluon Granit. Můžete na ní smažit, dusit či opékat s minimálním množstvím tuku. Materiál: hliník s vynikajícím nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a s profilovaným dnem, plastové držadlo. Možnost zavěšení.

HRNEC GRANDE S POKLICÍ

orion

Masivní hrnec s poklicí s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem Pfluon Granit. Můžete v něm vařit, smažit, dusit, opékat a zapékat s minimálním množstvím tuku. Připravovaný pokrm se nepřipéká. Poklice s otvorem pro únik přebytečné páry. Vhodný na všechny typy spotřebičů včetně indukce a trouby.

KRÁJECÍ PRKÉNKO

36 x 24 cm s motivem kapra.

Zajímavost:

Rozdíl mezi hrncem a kastrolem je dán poměrem výšky a poloměru (nikoliv průměru) dna nádoby. Hrnec má větší výšku než poloměr. Výška kastrolu je menší než jeho poloměr (měřeno u horního okraje nádoby).

nádobí - Orion 1. parto, Domácnost, dárky a jiné
nádobí - Orion 1. parto, Domácnost, dárky a jiné

2