Menu

Domov

Kam s dětmi v PALÁCI?

Kam s dětmi v PALÁCI?

Nastává období kouzelného a zároveň nevyzpytatelného podzimního počasí. My, rodiče, se stáváme rosničkou a snažíme se každé ráno odhadnout, jak děti obléct a jaký program zvolit. A tak nás napadlo, že by se vám mohl hodit článek o velkém množství aktivit a zábavy, kterou najdete u nás v PALÁCI. Pozor, začínáme! 

Dětský koutek

Prolézačky, skluzavky, moře balónků i nedobytný hrad. To všechno a mnohem víc nabízí úžasný dětský svět. Je pro vás otevřený každý den a nabízí spoustu aktivit a vyžití. Můžete zde trávit čas s dětmi, nebo se vrhnout do víru nákupů a přenechat děti zábavě pod profesionálním dozorem. Koutek nabízí také možnost pořádání narozeninových oslav a výuku angličtiny. 

Ceník a otevírací dobu dětského koutku naleznete zde.

at_c_129

at_c_130

at_c_131

at_c_135

at_c_136

at_c_140

Dětské venkovní hřiště za Palácem

Vysvitlo sluníčko? Hurá ven na čerstvý vzduch! Na venkovním hřišti za PALÁCEM se divočí a skotačí jedna radost. Ale pozor, možná vám děti od počítadla utečou za dalším dobrodružstvím a budou chytat vodní paprsky v nedaleké fontáně. 

at_c_3

at_c_10

at_c_27

at_c_32

at_c_741

Herní zóna u Costa Coffee

Legrace pro děti, výběrová káva pro spokojené rodiče. Herní zóna u Costa Coffee je perfektním místem pro nejmenší, které si zde díky molitanu mohou hrát v naprostém bezpečí. 

at_c_126

at_c_124

Tobogán z patra do přízemí

Našeho tobogánu jste si už jistě všimli, viďte? Z patra do přízemí děti díky němu prosviští za pár sekund. Máme však vypozorováno, že nikdy nezůstane u jediné jízdy. Doporučujeme vyhradit si na cestu kolem tobogánu více času. 🙊

at_c_141

at_c_1061

Vláček poblíž Costa Coffee

Příští stanice, Pardubice! Náš malý vláček čeká na pasažéry poblíž kavárny Costa Coffee. Stačí vhodit minci a pak už jen mávat a mávat.

at_c_114

at_c_118

at_c_119

Kino Cinema City

Máte doma malého pohádkového nadšence? Pak je tu pro vás Cinema City, které denně promítá dětské filmy – hrané i animované. V těchto dnech vás zveme na Mimoně, nebo Ligu supermazlíčků. Aktuální program vždy najdete zde. Pokud vyrazíte s celou rodinou, doporučujeme zakoupit zvýhodněnou rodinnou vstupenku.

Kolotoč se zvířátky, bagr, autíčka, formule

V PALÁCI je toho ale ještě mnohem víc. S nudou snadno zatočíte na našem kolotoči se zvířátky. Děti si mohou zahrát na bagristy nebo nasednout do jednoho z hracích, blikajících a houpacích autíček. Nebo si troufnou na závod v opravdové formuli?

at_c_79

at_c_86

at_c_87

at_c_92

at_c_95

at_c_112

at_c_121

Až se jednou probudíte do deštivého rána, vzpomeňte si na nás a zavítejte s dětmi do PALÁCE. Těšíme se na vaši návštěvu!